14:58 03.12.2020

Порошенко в Рівному представив Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад, його підпишуть депутати від "Євросолідарності" всіх рівнів

2 хв читати
Порошенко в Рівному представив Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад, його підпишуть депутати від "Євросолідарності" всіх рівнів

Партія "Європейська солідарність" запровадила Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад, який містить 14 обов'язкових вимог ідеологічного, політичного та морально-етичного характеру.

Як повідомляється на сайті політсили в четвер, за порушення кодексу передбачено санкції. "Кодекс містить 14 обов’язкових вимог – ідеологічних, політичних і морально-етичного характеру. Це не просто красиві слова, бо за порушення цих принципів передбачено санкції – аж до відкликання депутата місцевої ради на підставі статті 37 закону про статус депутатів місцевих рад", - пояснив лідер партії Петро Порошенко.

За його словами, у четвер Рада партії вже ухвалила таке рішення щодо двох депутатів районних рад Львівської області. "Якщо люди в такий спосіб дозволять собі таку поведінку, ми маємо діяти рішуче для того, щоб продемонструвати, що це не просто слова, що це не просто якась піар-акція, а це правило, яке ми маємо запроваджувати в Україні. Це абсолютно європейські практики, які до нас жодна політична сила не застосовувала", - зазначив політик.

За словами Порошенка, "Європейська солідарність" - це "єдина демократична опозиційна парламентська політична сила, яка має чітку ідеологію. Ми маємо абсолютно чіткі європейські принципи, принципи політичні й принципи моральні. І всі ці принципи ми після консультації з керівництвом обласних партійних організацій вирішили закласти, використовуючи абсолютно європейську практику, в дуже важливий документ – Кодекс доброчесності депутатів. Не тільки місцевих рад – я наголошую, що його підтримують і підпишуть депутати і обласних, і Верховної Ради з "Європейської солідарності", - сказав він.

За словами політика, це не принципи відданості самій партії, це не принципи відданості Європі, "це принципи відданості, прозорості та честі щодо України, до наших виборців". "Ми - як на фронті, і ця боротьба потребує суворої дисципліни", - резюмував Порошенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА