16:49 04.12.2020

Шмигаль розраховує на ратифікацію Угоди про політспівробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство з Великою Британією до кінця року

2 хв читати
Шмигаль розраховує на ратифікацію Угоди про політспівробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство з Великою Британією до кінця року

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розраховує, що Україна до кінця року ратифікує Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство з Великою Британією.

"Ми вже розпочали здійснення необхідних внутрішньодержавних процедур для ратифікації угоди. Сподіваємося, до кінця грудня ратифікувати угоду", - наводить слова Шмигаля прес-служба уряду за результатами зустрічі з послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

На думку прем'єр-міністра, нова Угода про політичне співробітництво між Україною та Великою Британією не лише гарантує безперервність вільної торгівлі, а й дає змогу говорити про можливість посилення стратегічних відносин у політичній і торговельній сферах.

Шмигаль висловив сподівання, що це також позитивно позначиться на показниках двосторонньої торгівлі та запропонував Великій Британії до кінця місяця провести переговори щодо механізму квотування та інших питань роботи зони вільної торгівлі з 1 січня 2021 року.

Крім того, глава уряду запропонував британській стороні підтримати пропозицію про започаткування проекту технічної допомоги для експортерів та інвесторів.

"Це дасть можливість сповна використати потенціал угоди та успішно налагодити роботу між бізнесами двох країн. Щоб ми могли починати вчити підприємців співпрацювати в нових умовах", - зазначив Шмигаль.

Крім того, прем'єр наголосив, що Україна покладає високі сподівання на розвиток двостороннього співробітництва та започаткування спільних проектів у рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між Кабміном та Агентством експортного фінансування Великої Британії про залучення кредитних гарантій.

Прем'єр-міністр запропонував Великій Британії спільно розробити заходи з популяризації цього інструменту як у державному, так і приватному секторах.

"Запрошую делегацію британського бізнесу на чолі з представниками Агентства експортного фінансування для здійснення візиту в Україну та проведення зустрічей з українським бізнесом і партнерами, щойно дозволить ситуація з коронавірусом", - зазначив Шмигаль.

Прем'єр також відзначив важливість низки досягнутих домовленостей щодо поглиблення українсько-британської співпраці у сфері безпеки й оборони.

Шмигаль додав, що Україна готова тісно співпрацювати в реалізації еко-ініціатив, що можуть бути представлені на 26-й Конференції країн-учасниць Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яка відбудеться у Великій Британії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МЗС: Заява РФ про нібито намір України "відійти від виконання Мінських домовленостей" - чергова спроба виправдати агресивну політику Кремля

Законопроект про держполітику перехідного періоду передбачає вибори лише після демілітаризації та повного роззброєння деокупованих територій - Резніков

Рада 26 січня може ухвалити законопроект про народовладдя через Всеукраїнський референдум

Тихановська закликала ООН скликати засідання Радбезу, включивши Білорусь до порядку денного

Резніков: Ми відмовилися від поняття "колаборант" у законопроекті про держполітику перехідного періоду

Законопроект про держполітику перехідного періоду є рамковим - Резніков

Тиск на Кремль має тривати безперервно, доки не будуть звільнені українські землі - Порошенко

Народні депутати пропонують прирівняти статус військових капеланів до військовослужбовців

Рада цього року працюватиме над питаннями реінтеграції окупованих територій - Стефанчук

Білий дім підтверджує, що пропонує продовжити СНО-3 на п'ять років

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА