Інтерфакс-Україна
14:39 06.12.2020

Явка у другому турі виборів мера Кривого Рогу на 12.00 вища, ніж по Україні 25 жовтня - "ОПОРА"

1 хв читати
Явка у другому турі виборів мера Кривого Рогу на 12.00 вища, ніж по Україні 25 жовтня - "ОПОРА"

Явка виборців у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, де в неділю проходить повторне голосування на виборах міського голови, станом на 12:00 становила 14,65% (похибка 0,82%), повідомляється на сайті Громадянської мережі "Опора".

При цьому в повідомленні наголошується, що явка виборців на місцевих виборах 25 жовтня в усій Україні становила 13,5%, а 29 листопада в Чернівцях під час другого туру виборів міського голови на цю годину була 6,4% (похибка 0,75%).

Як повідомлялося, в місті Кривий Ріг в неділю, 6 грудня, проходить повторне голосування, т.зв. другий тур, на виборах мера. Виборчі дільниці працюють з 8.00 до 20.00. За посаду міського голови борються кандидат від "Слуги народу", гендиректор ПрАТ "Центральний гірничо-збагачувальний комбінат" (Група "Метінвест") Дмитро Шевчик, який набрав у першому турі 25,94% голосів виборців, і кандидат від "Опозиційної платформи – За життя", радник мера Кривого Рогу Костянтин Павлов, який набрав 9,15% голосів.

ОСТАННЄ

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

Київ та Відень посилять співпрацю для запуску Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА