19:42 14.12.2020

Україна і Фінляндія розпочнуть діалог на рівні МЗС у сфері протидії гібридним загрозам

2 хв читати
Україна і Фінляндія розпочнуть діалог на рівні МЗС у сфері протидії гібридним загрозам

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в понеділок, 14 грудня, обговорив з міністром закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто пріоритети співпраці України і Фінляндії в 2021 році.

"Я переконаний, що в наступному році Україна та Фінляндія здатні сповна розкрити потенціал співпраці в боротьбі з COVID-19, протидії гібридним загрозам, збільшенні обсягів торгівлі та інвестицій, реформуванні освіти", - заявив Кулеба, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Міністри домовилися почати на рівні МЗС діалог у сфері протидії гібридним загрозам.

"Україна має безцінний практичний досвід протидії агресії в усіх її вимірах: не тільки військовому, а й інформаційному, економічному, соціальному і культурному. У свою чергу, Фінляндія є одним із провідних європейських центрів аналізу гібридних загроз. Обмін досвідом і координація у цій сфері зміцнить національну безпеку як України і Фінляндії, так і партнерів", - наголосив Кулеба.

Також сторони обговорили кроки України та Фінляндії в боротьбі з пандемією COVID-19 і домовилися співпрацювати в питанні постачання вакцини.

Кулеба також поінформував Хаавісто про створення Кримської платформи і її пріоритети, і запросив Фінляндію взяти участь в установчому саміті Кримської платформи в наступному році.

Крім того, міністр окремо відзначив внесок Фінляндії в розвиток української освіти в рамках проекту "Фінська підтримка реформи української школи".

Кулеба висловив подяку Фінляндії за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів, а також за підтримку євроінтеграції.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА