Інтерфакс-Україна
15:36 22.12.2020

Гройсман: Якщо наразі не підтримати бізнес, нас очікують складні часи

2 хв читати
Гройсман: Якщо наразі не підтримати бізнес, нас очікують складні часи

Українську економіку очікують складні часи вже в найближчому майбутньому, якщо наразі не надати достатньої підтримки бізнесу - щоб у людей була стабільна робота і зарплата, заявив прем'єр-міністр України (2016-2019 рр.) Володимир Гройсман.

"Йдеться про розуміння фундаментальних речей. Свого часу у мого уряду була позиція щодо формування основ середнього класу. Ми розуміли, що стабільність й економічне зростання - це передумова формування середнього, незалежного якісного класу. А якщо наразі уряд і влада не розуміють, що це важливо, нас очікують складні часи", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24".

За словами політика, епізод із підприємцями і фактичний провал політики їх підтримки - це лише епізод цілої системи глибокого нерозуміння речей, яка веде країну до економічного піке. Адже, як зазначив Гройсман, середній клас - це не тільки підприємець, це ще і вчитель, фермер, лікар, військовий.

"Давайте подивимося на вчителя. У 2018 році ми ухвалили рішення про зростання зарплат вчителів на 70%. Виконання рішення декілька разів уже відкладали. Щодо фермерів. Потрібно формувати основу фермерського руху, але зате ухвалюють безглузді "земельні" рішення, які віднімають у фермера можливості володіти своєю землею", - перерахував він.

У контексті підтримки підприємництва Гройсман назвав три ключові речі, потрібні сьогодні бізнесу, - йдеться про доступні кредитні кошти, бажано під "нуль" відсотків, реструктуризацію податкових платежів, а також прямі дотації, які сьогодні пропонують уряди більшості країн світу. Урядова програма "5-7-9" такою не є, адже вводить підприємців у додаткові борги.

"Має бути нормальний підхід, якого я не бачу. Я вимагаю від уряду - зберіться з людьми, знайдіть рішення, підтримайте підприємців! Закликаю уряд бути адекватним", - сказав Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА