Інтерфакс-Україна
20:09 24.12.2020

Вето Трампа на законопроект про оборонний бюджет США жодним чином не позначиться на допомозі Україні

1 хв читати
Вето Трампа на законопроект про оборонний бюджет США жодним чином не позначиться на допомозі Україні

Ветування оборонного бюджету США не позбавить Україну військової підтримки у 2021 році, упевнений міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Оборонний бюджет США передбачає військову підтримку України: $250 млн, це стовідсоткова правда. Але стверджувати, що "Трамп наклав вето на закон, який передбачає підтримку України" це створює помилкове враження у людей. Жодного стосунку вето Трампа до допомоги Україні не має. Бюджет заветовано абсолютно з інших причин", - заявив Кулеба в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Я даю вам стовідсоткову гарантію, що після того як вето буде подолано або ситуація вирішиться будь-яким іншим способом, суми підтримки України залишаться. Ба більше, я переконаний, що наступного року загальна підтримка США України не просто збережеться, а посилиться. І ми над цим наполегливо працюватимемо", - додав він.

Джерело:

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС шукає способи продовжувати санкції проти РФ без згоди всіх країн союзу - ЗМІ

Питання послаблення санкцій проти РФ не буде порушено до встановлення перемир’я – Держдеп США

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

Париж планує збільшити оборонний бюджет на 3 млрд євро - прем'єр Франції

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

Кабмін провів низку кадрових призначень

В Єврокомісії переконані, що Київ веде переговори з Вашингтоном щодо угоди про мінерали в інтересах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА