Інтерфакс-Україна
19:39 25.12.2020

Україна категорично відкидає чергові інсинуації Лукашенка про "зброю з України"

1 хв читати
Україна категорично відкидає чергові інсинуації Лукашенка про "зброю з України"

Мантра про "зброю з України" чітко вписується в політику Олександра Лукашенка із залякування білоруського народу, заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Україна категорично відкидає чергові інсинуації Олександра Лукашенка. Риторика про зовнішнє втручання, зокрема мантра про "зброю з України", чітко вписується в політику Лукашенка із залякування білоруського народу. Україна не є ворогом Білорусі. Засуджуємо тероризм у будь-яких його проявах", - сказав Ніколенко агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Як повідомлялося, Лукашенко заявив про те, що затримана терористична група Миколи Автуховича нібито ввозила зброю через Україну.

"Нещодавно ми затримали групу Автуховича. Мерзотники останні. Зараз ми їх всі канали розкрили. Вони везли тоннами зброю через Україну", - цитує слова Лукашенка "БелТА".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

64% українців вважають надійним партнером Європу, стосовно США такої думки лише 32%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА