14:30 28.12.2020

"ОПЗЖ", "Слуга народу" та "Європейська солідарність" лідирують у рейтингу політичних партій - опитування

2 хв читати
"ОПЗЖ", "Слуга народу" та "Європейська солідарність" лідирують у рейтингу політичних партій - опитування

Лідерами партійних рейтингів в Україні залишаються політичні партії "Опозиційна платформа - За життя", "Слуга народу" та "Європейська солідарність", заявив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто під час прес-конференції у понеділок.

Порівнюючи результати двох досліджень, проведених у грудні Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології, Паніотто розповів, що за першість на політичній арені наразі змагаються "Слуга Народу", "ОПЗЖ" і "Євросолідарність": їхні рейтинги перебувають на рівні статистичної похибки.

"Різниця приблизно в 3% щодо "ОПЗЖ", "Слуги народу" та "Євросолідарності". У дослідженні face-to-face "ОПЗЖ" виходить на перше місце, а "Слуга народу" - на друге. У телефонному опитуванні - навпаки", - зазначив соціолог.

Він також повідомив, що "Єросолідарність" в обох дослідженнях посідає третє місце.

Середній рейтинг "ОПЗЖ" за даними обох досліджень становить приблизно 20%, "Слуги народу" - 18%, "Євросолідарності" - 17%.

"До парламенту впевнено пройшли б чотири партії - "ОПЗЖ", "Слуга народу", "Європейська солідарність" і "Батьківщина". Непогані шанси (подолати бар'єр у 5% - ІФ) у партії "Сила і честь", яка у деяких дослідженнях теж проходить необхідний бар'єр, але в межах похибки. І також "За майбутнє" має певні шанси", - повідомив також Паніотто.

Під час соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва разом із КМІС 5-13 грудня, методом особистого інтерв'ю було опитано 2000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах, крім тимчасово непідконтрольних територій Криму і Донбасу. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Водночас під час опитування, проведеного КМІС 4-8 грудня, методом телефонного інтерв'ю було опитано 2000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах, крім тимчасового непідконтрольних територій Криму і Донбасу. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Настав момент для поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції Євросоюзу з країнами Східного партнерства

"Євросолідарність" вимагає негайно відновити газопостачання в Донецькій області

У "Батьківщині" вважають, що санкції США проти Коломойського адресовані безпосередньо Зеленському

Президенти Єврокомісії і США фон дер Ляєн і Байден у першій телефонній розмові говорили і про ситуацію в Україні

Президент США Байден повинен налагодити із Зеленським прямі і довірчі відносини - рекомендації американських аналітиків і дипломатів

США можуть вивести з глухого кута переговори щодо припинення війни на Донбасі - рекомендації американських дипломатів і аналітиків Байдену

Єрмак сподівається, що процес вступу України до НАТО буде максимально прискорений

Україна повинна бути в НАТО - Кравчук

США і Велика Британія розглядають додаткові санкції проти Росії

РФ повинна почати виконувати взяті мирні зобов'язання, а не перекладати відповідальність на інших, заявляють у МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА