Інтерфакс-Україна
16:14 29.12.2020

Законопроект про столицю може не зібрати потрібної кількості голосів у Раді - нардеп Верещук

1 хв читати
Законопроект про столицю може не зібрати потрібної кількості голосів у Раді - нардеп Верещук

Законопроект про столицю може не здобути необхідної підтримки під час голосування в залі засідань Верховної Ради.

"Мені здається, що, на жаль, поки що цей законопроект не матиме достатньо голосів", - сказала в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" народний депутат Ірина Верещук ("Слуга народу").

Водночас вона переконана, що новий закон про столицю потрібен, оскільки законодавчо врегулювати низку питань усе одно необхідно, "зокрема розділення повноважень міського голови та керівника КМДА, усунення конфлікту інтересів".

Як повідомлялося, 3 жовтня 2019 року Верховна Рада ухвалила законопроект №2143-3 "Про Київ - столицю України" в першому читанні.


Повну версію інтерв'ю з народним депутатом із фракції "Слуга народу" Іриною Верещук буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна"

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА