Інтерфакс-Україна
18:51 13.01.2021

"Слуга народу" визначиться з кандидатурою Вітренка на посаду міністра енергетики на засіданні 25 січня

1 хв читати
"Слуга народу" визначиться з кандидатурою Вітренка на посаду міністра енергетики на засіданні 25 січня

Парламентська фракція "Слуга народу" на засіданні 25 січня визначиться, чи знову подаватиме кандидатуру Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики, повідомив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

"У нас буде засідання фракції на початку тижня. Після зняття локдауну ми вже зможемо це зробити 25 січня. Ми визначимося, чи будемо знову подавати кандидатуру пана Вітренка на цю посаду", - сказав Корнієнко на брифінгу в середу в Києві.

Він нагадав, що, згідно із законодавством, подає кандидатуру на посаду міністра фракція "Слуга народу" за правом монобільшості.

За словами Корнієнка, поки що фракція спостерігає за діяльністю Вітренка на посаді в. о. міністра енергетики, "зокрема за його участю в історії зі зниженням тарифів, впорядкуванням тарифів, за його ідеями, за його лідерством у цій непростій ситуації".

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України призначив колишнього виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка першим заступником міністра енергетики 21 грудня 2020 року. Одночасно на нього було покладено обов'язки міністра.

Перед цим Вітренко, якому 17 грудня у Верховній Раді не вистачило 40 голосів за призначення першим віце-прем'єром - міністром енергетики України, подав декларацію як кандидат на посаду заступника міністра енергетики.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА