12:57 16.01.2021

Лашета обрано новим головою партії Меркель ХДС

1 хв читати
Лашета обрано новим головою партії Меркель ХДС

Новим головою партії канцлера ФРН Ангели Меркель, Християнсько-демократичного союзу (ХДС) обрано прем'єр-міністра федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія Арміна Лашета, якого підтримує сама Меркель, свідчать результати голосування на цифровому з'їзді партії.

З 991 депутата, які проголосували, за Лашета проголосував 521. За другого кандидата, який вийшов до другого туру, Фрідріха Мерца, віддали голоси 466 осіб. Чотири людини під час голосуванні утрималися.

Лашета, який тепер на виборах до Бундестагу може стати кандидатом у канцлери від ХДС, також підтримує діючий міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан.

Загалом кандидатів було троє - голова міжнародного комітету Бундестагу Норберт Реттген вибув у першому турі.

Зазвичай голова партії стає і кандидатом у канцлери - так було з Ангелою Меркель, але не з її наступницею на посаді голови партії. Меркель керувала партією з 2000-го до 2018 року, друга в історії жінка на цій посаді, міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер протрималася недовго. Головою її обрали в 2018 році, у виборах нового голови вона не брала участі через політичний скандал у Тюрінгії в 2020 році.

Лашет народився в 1961 році в Ахені, в університеті вивчав юриспруденцію.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА