Інтерфакс-Україна
13:22 20.01.2021

Байден призупинить будівництво стіни на кордоні з Мексикою

1 хв читати

Обраний президент США Джо Байден після складання присяги в середу має намір відкликати низку рішень, які прийняв президент Дональд Трамп і які стосуються відносин з іншими країнами.

Згідно з планом на перший день президентства, оприлюдненим на сайті Байдена-Гарріс, "обраний президент підпише виконавчий указ, яким буде покладено кінець обмеженням на в'їзд переважно з мусульманських та африканських держав".

Крім того, Байден має намір зупинити розпочате Трампом будівництво загорож на кордоні з Мексикою. "Обраний президент сьогодні оголосить про негайне припинення дії декларації про надзвичайний стан (на кордоні з Мексикою), яка використовувалася як привід для виправдання виділення коштів на будівництво стіни", - йдеться в плані.

"Ця заява приведе до негайного призупинення реалізації проектів із будівництва стіни, що дасть змогу детально переглянути легальність застосовуваних методів виділення коштів і контрактів", - йдеться в документі.

Будівництво стіни на кордоні з Мексикою у рамках боротьби з нелегальною імміграцією було однією з ключових передвиборних обіцянок Трампа.

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА