Інтерфакс-Україна
07:09 25.01.2021

Кулеба щодо протестів у РФ: Україна підтримує заклики до звільнення Навального

2 хв читати
Кулеба щодо протестів у РФ: Україна підтримує заклики до звільнення Навального

Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) Дмитро Кулеба пояснив, що Україна підтримує заклики до звільнення російського опозиціонера Олексія Навального, оскільки він є ворогом президента РФ Володимира Путіна, однак не варто їм зачаровуватися з точки зору інтересів української держави.

"Тому ми зайняли жорстку принципову позицію, оскільки, по-перше, неправильно бити людей, які вийшли на протест на захист своїх громадянських прав. А по-друге, є така приказка: ворог мого ворога - мій друг", - сказав Кулеба в ефірі телеканалу "Україна 24" увечері в неділю.

За його словами, Навальний зараз є уособленням протестів. "Насправді росіяни вийшли не на захист Навального, а на захист самих себе. Але він є ворогом Путіна, тому ми підтримуємо і свободу Навального, і всіх людей, які виступають за цю свободу".

"Треба розуміти Росію. Ми не повинні теж зачаровуватися Олексієм Навальним, з точки зору інтересів України. Я переконаний, що бутерброд доведеться повернути, до того ж ненадкушеним і свіжим, у гарному стані. Тут не повинно бути жодних ілюзій", - наголосив міністр.

Також він вважає, що Навальному доведеться вибачатися за російську агресію щодо України в разі очолення ним Росії "на якусь перспективу в результаті демократичних виборів" або заняття ним якогось політичного місця в системі. "Але, як я сказав, ворог мого ворога є моїм другом. Тому, якщо Навальний є ворогом Путіна, то ми підтримуємо Навального. Все дуже просто", - підсумував Кулеба.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

Зеленський про Коаліцію рішучих: Європа ще не вирішила, що вона буде з Україною повністю, якщо не буде США

18-ий пакет санкцій ЄС може бути прийнятий у червні – Зеленський

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА