Інтерфакс-Україна
15:50 26.01.2021

Електронне голосування на референдумі застосовуватиметься лише після ухвалення окремого законодавчого акта - Стефанчук

1 хв читати
Електронне голосування на референдумі застосовуватиметься лише після ухвалення окремого законодавчого акта - Стефанчук

Електронне голосування під час всеукраїнського референдуму застосовуватиметься лише після ухвалення окремого відповідного законодавчого акта, що передбачає електронне голосування в Україні загалом, сказав перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"Електронне голосування - це новація, запропонована в цьому законопроекті. Ми провели дискусію з цього питання і вийшли на одну формулу: питання електронного голосування - це питання не юридичне, а технічне. Ми його проводитимемо лише тоді, коли технічно буде підтверджена можливість проводити цей вид голосування. У перехідних положеннях до закону ми передбачили таку конструкцію, що питання електронного голосування може порушуватися ініціаторами лише тоді, коли буде окремо проголосований законодавчий акт, який стосуватиметься електронного голосування в країні загалом", - пояснив перший віце-спікер на брифінгу в парламенті, відповідаючи на запитання кореспондента агентства "Інтерфакс-Україна".

За його словами, щойно такий документ буде готовий, він імплементарно застосовуватиметься і щодо референдуму.

"До цього моменту ми проводитимемо референдум таким способом, який визначений законом, тобто шляхом паперових бюлетенів", - уточнив Стефанчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа та Україна готують пропозицію щодо припинення війни з РФ, яка передбачає переговори про управління ТОТ

Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів

Замість Колісник у Раду зайде Слинько - речниця фракції "Слуга народу"

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію - нардеп

Зустріч Трампа та Зеленського не наблизила завершення війни - голова євроінтеграційного комітету Ради

Трамп має інструменти тиску на Путіна для завершення війни, стверджує Порошенко

Стубб: Трамп може змусити Путіна сісти за стіл переговорів щодо України

США продовжуватимуть дипломатію з Путіним - заступниця голови фракції "Голос"

Без України в НАТО не буде стабільної безпеки в Європі - Порошенко

Санду призначила засідання новообраного парламенту на 22 жовтня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА