Інтерфакс-Україна
10:55 27.01.2021

"Батьківщина" ініціює проведення референдумів з п'яти питань - Тимошенко

1 хв читати
"Батьківщина" ініціює проведення референдумів з п'яти питань - Тимошенко

ВО "Батьківщина" хоче ініціювати проведення референдумів з п'яти питань, серед яких - легалізація марихуани та продаж землі сільськогосподарського призначення, заявила лідерка політичної сили та однойменної парламентської фракції Юлія Тимошенко.

"Ми ініціюємо проведення референдумів з п'яти питань: український газ і атомну електроенергію з 30% рентабельністю віддати громадянам України; питання землі та продажу сільськогосподарської землі; продаж стратегічної власності; про марихуану - ми запитаємо в людей, чи готові вони легалізувати досить важкий (...) наркотик; гральний бізнес", - сказала Тимошенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА