Інтерфакс-Україна
15:25 29.01.2021

ВР має намір розкрити інформацію про зарплати в держкомпаніях

1 хв читати
ВР має намір розкрити інформацію про зарплати в держкомпаніях

Верховна Рада має намір відкрити інформацію про розмір заробітної плати в державних компаніях.

За відповідний законопроект №3952 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях" в першому читанні проголосували 282 народних депутати.

Згідно із запропонованими змінами до закону "Про захист персональних даних", не належать до інформації з обмеженим доступом відомості про отримання в будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, принципи формування та розмір оплати праці, винагороди, додаткові блага керівника і заступника керівника державного підприємства або організації.

Автори законопроекту пропонують також зробити доступною інформацію про отримання прибутку особи, яка постійно або тимчасово обіймає посаду члена виконавчого органу або входить до складу наглядової ради господарського товариства, в статутному капіталі якого більше ніж 50% акцій прямо або опосередковано належать державі і/або територіальній громаді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА