Інтерфакс-Україна
10:10 04.02.2021

ВР має намір посилити відповідальність за незаконне виселення з житла

1 хв читати
ВР має намір посилити відповідальність за незаконне виселення з житла

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №4333 про внесення змін до Кримінального кодексу України, які передбачають посилення відповідальності за незаконне виселення з житла.

За документ у першому читанні проголосували 330 народних депутатів на пленарному засіданні у середу.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, пропонується встановити кримінальну відповідальність за виселення з житла за попередньою змовою осіб, службовою особою або із застосуванням насильства.

За даними авторів документа, за останні роки спостерігається зростання злочинів, пов'язаних із порушенням недоторканності житла: у 2019 році було зареєстровано 4,4 тис. таких правопорушень, що на чверть більше, ніж у 2018 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК визнала Тетяну Чорновол обраною народною депутаткою України

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА