07:54 14.02.2021

Головним питанням майбутнього саміту G7 стане боротьба з пандемією

2 хв читати
Головним питанням майбутнього саміту G7 стане боротьба з пандемією

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон на віртуальному саміті G7 у п'ятницю, 19 лютого, має намір сконцентрувати увагу на спільній боротьбі з COVID-19, повідомила канцелярія глави британського кабінету міністрів.

"Прем'єр-міністр скористається цією зустріччю, яка також стане першим великим багатостороннім заходом президента США Байдена, щоб закликати лідерів працювати спільно над глобальним підходом до пандемії, який покладе край націоналістичній і розкольницькій політиці, затьмарений первісною реакцією на коронавірус", - йдеться в поширеній заяві.

У ній наголошується, що Джонсон "буде стверджувати, що ставити своїх громадян на перше місце не слід" і закличе до роботи над "єдиною відповіддю".

"Останні дванадцять місяців пандемії показали, що жодна країна не може бути в безпеці, поки в безпеці не будуть всі країни світу", - наголошується в заяві, в якій також зазначається, що "впровадження вакцин дає нову можливість продемонструвати цінність міжнародного співробітництва".

У зв'язку з цим прем'єр-міністр "буде працювати з іншими лідерами G7 над реалізацією свого плану з п'яти пунктів щодо запобігання майбутніх пандемій, оголошеного на Генеральній Асамблеї ООН у минулому році".

На саміті, за планом Джонсона, треба буде обговорити, "як провідні світові демократії можуть працювати разом, щоб забезпечити справедливий розподіл вакцин проти коронавірусу в усьому світі, запобігти майбутнім пандеміям і краще захиститися від них".

Прем'єр має намір заявити, що "світові уряди несуть відповідальність за спільну роботу щодо забезпечення найкращого використання цих вакцин". Він сподівається, що "2021 рік запам'ятається як рік, коли людство діяло спільно, як ніколи раніше, щоб перемогти спільного ворога".

Зустріч у п'ятницю стане першою, організованою прем'єр-міністром у рамках головування Великої Британії у G7 у цьому році, і першою зустріччю лідерів G7 з квітня 2020 року.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА