12:14 15.02.2021

Стефанчук пропонує розписати за тижнями підготовку євроінтеграційних законопроектів

1 хв читати
Стефанчук пропонує розписати за тижнями підготовку євроінтеграційних законопроектів

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявляє про необхідність спільної законотворчої роботи парламенту й Офісу віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції під час підготовки законопроектів, необхідних для європейської та євроатлантичної інтеграції.

"Верховна Рада повинна буде спільно з віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції подумати над тим, щоб, коли у нас з'являться дні, коли ми голосуємо закони, необхідні нам для європейської та євроатлантичної інтеграції. пропрацювати не просто перелік, передбачений у нас у плані законопроектних ініціатив, а насамперед потижневий порядок підготовки законопроектів, які ставлять нас на шлях європейської та євроатлантичної інтеграції", - сказав Стефанчук на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок.

Він повідомив, що наразі обговорюється створення IT-інструменту, який дав би змогу формувати цей план і контролювати його виконання, що має спростити роботу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА