19:32 17.02.2021

Україна і Північна Македонія домовилися розвивати туризм

2 хв читати
Україна і Північна Македонія домовилися розвивати туризм

Заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сенік у середу взяв участь у першій туристичної онлайн-конференції "Україна - Північна Македонія".

"За сприяння МЗС України у ході заходу відбулося віртуальне підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію в сфері туризму між Національною туристичною організацією України та Агенцією з розвитку та підтримки туризму Республіки Північна Македонія", - повідомляє в середу прес-служба МЗС України.

Меморандум спрямовано на розвиток туристичного бізнесу та збільшення кількості туристів України та Північної Македонії, просування нових туристичних продуктів, популяризацію історичної та культурної спадщини, реалізацію спільних проектів, обмін досвідом у питаннях безпеки, якості та інновацій у сфері туризму.

У зверненні до учасників конференції Сенік зазначив, що розвиток сфери туризму сприятиме подальшій активізації економічних відносин України і Північної Македонії: "Минулого року Північна Македонія посіла третє місце серед країн балканського регіону за обсягом двосторонньої торгівлі з Україною. Незважаючи на вплив пандемії COVID-19, нам вдалося досягти найвищих показників за останні вісім років. Розвиток сфери туризму має посилити подальшу економічну взаємодію".

За словами Сеніка, встановлення прямого діалогу між Національною туристичною організацією України та Агентством з розвитку і підтримки туризму Північної Македонії дозволить зробити співпрацю в сфері туризму більш системною і взаємовигідною.

Дипломат наголосив, що підтримка просування українського туристичного потенціалу стоїть серед ключових пріоритетів роботи МЗС України на економічному напрямі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Солідарність Німеччини з Україною все ще сильна - міністерка розвитку про демарш AfD і BSW у бундестазі

Кличко обговорив питання децентралізації на Міжнародній конференції з відновлення України

Глава МЗС Великої Британії закликає використовувати російські активи на користь України та обрізати постачання російського газу в Європі

Єрмак у Берліні обговорив з ексдержсекретарем США перспективи для інновацій та інвестицій в Україні

Зеленський про старт переговорів щодо вступу України до ЄС уже в червні: Це буде виконанням обіцянок, які дала нам Європа

ЄС має розпочати переговори про вступ України ще до кінця червня - президентка Єврокомісії

Уряд Латвії погодив кандидатуру Домбровскіса на посаду єврокомісара

Порошенко і Кличко привітали Європейську народну партію з перемогою на виборах до Європарламенту

Порошенко привітав Європейську народну партію з перемогою на виборах до Європарламенту

Вибори до Європарламенту показали, що російській пропаганді треба жорстко протидіяти - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА