Інтерфакс-Україна
08:06 19.02.2021

США вводять заборону на видачу віз 43 громадянам Білорусі за "підрив демократії"

1 хв читати
США вводять заборону на видачу віз 43 громадянам Білорусі за "підрив демократії"

Адміністрація США вводить заборону на видачу віз 43 громадянам Білорусі, причетним, на думку Вашингтона, до придушення акцій протесту, повідомляє держдеп.

"Сьогодні держдепартамент (...) ввів візові обмеження щодо 43 громадян Білорусі, котрі підривають демократію в своїй країні. Ці люди відтепер не мають права в'їзду в США", - йдеться в повідомленні американського зовнішньополітичного відомства.

У документі наголошується, що Вашингтон як і раніше стурбований тим, що влада Білорусі "продовжує придушувати акції мирних демонстрантів, вживає заходів проти активістів, які закликають до демократії, а також - проти журналістів".

Держдеп пояснює, що вводить ці обмеження "проти високопоставлених чиновників зі сфери юстиції, командувачів силами правопорядку, і рядових співробітників сил безпеки, які вчинили протиправні дії стосовно мирних демонстрантів".

Крім того, в списку знаходяться судді і співробітники прокуратури, керівники навчальних закладів, "які загрожували учням, які брали участь у мирних акціях протесту".

Держдеп нагадує, що раніше адміністрація США вже вводила санкції проти 66 фізосіб, які "порушували демократію в Білорусі".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

В "Євросолідарності" назвали перемогою рішення частково скасувати заборону на виїзд за кордон жінкам-депутаткам місцевих рад

Через вилучення центральною владою 8 млрд на премії чиновникам "УЗ" в Києві підвищиться ціна на проїзд - нардеп Гончаренко

Литва пропонує розпочати переговори про вступ України до ЄС без участі Угорщини

В Польщі ініціюють зміни до Конституції щодо громадянства після висловлювань журналіста українського походження

Порошенко назвав припинення роботи "Дружби" довгоочікуваним, Мережко відкидає звинувачення Угорщини

Порошенко обговорив з віцепрезидентом ПА ОБСЄ Прітчардом посилення тиску на РФ задля припинення вогню

Віталій Кличко та віце-канцлер Німеччини обговорили посилення допомоги Україні та гарантії безпеки

Порошенко зустрівся з Кітом Келлогом

Сіярто розцінив заяву Зеленського щодо дружби з Угорщиною як погрозу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА