19:54
20.02.2021
Кулеба: РФ продовжує "викидати мільярди" на будівництво "Північного потоку-2", йдеться не про газ, а про підрив безпеки України та Європи

Вартість "Північного потоку-2" давно перевищила економічну доцільність, але РФ продовжує "викидати мільярди", доводячи, що йдеться не про газ, а про підрив безпеки України, Європи та євроатлантичної єдності, заявляє міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
"Вартість "Північного потоку-2" давно перевищила економічну доцільність. Але Кремль і надалі викидає мільярди. Це доводить: йдеться не про газ, а про підрив безпеки України, Європи та євроатлантичної єдності. Ми захищали і послідовно будемо захищати енергетичну незалежність Європи від РФ", - написав Кулеба на своїй сторінці в Twitter у суботу.