Інтерфакс-Україна
19:23 23.02.2021

ЦВК зареєструвала Вірастюка кандидатом у депутати на довиборах до ВР в Івано-Франківській області

1 хв читати
ЦВК зареєструвала Вірастюка кандидатом у депутати на довиборах до ВР в Івано-Франківській області

Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала українського спортсмена й актора Василя Вірастюка кандидатом у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради.

"Сьогодні, 23 лютого, ЦВК зареєструвала 10 кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 28 березня 2021 року", - повідомляє прес-служба ЦВК у вівторок.

Зокрема, в одномандатному виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська область) - Василя Вірастюка від політичної партії "Слуга народу", Юрія Голінея від політичної партії ВО "Платформа громад", Йосипа Резеша від "КМКС" Партії угорців України.

Також в одномандатному виборчому окрузі №50 (Донецька область) зареєстрували Іштвана Добшу від "КМКС" Партії угорців України, Людмилу Дорошенко від політичної партії "Майбутнє країни", Олександра Груздєва, Сергія Звагольського, Богдана Мироненка, Олександра Тамбулатова, Юрія Третяка як самовисуванців.

Раніше ЦВК уже зареєструвала дев'ятьох кандидатів у народні депутати України: Вікторію Шилову, Валентина Рибіна, Артема Марчевського - в ОВО №50, Михайла Ноняка, Олександра Шевченка, Марусю Звіробій, Руслана Зозулю, Руслана Кошулинського і Юрія Юрченка - в ОВО №87.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА