Інтерфакс-Україна
09:55 27.02.2021

Палата представників США схвалила підготовлений Байденом "Американський план порятунку" на $1,9 трлн

2 хв читати
Палата представників США схвалила підготовлений Байденом "Американський план порятунку" на $1,9 трлн

Палата представників американського Конгресу проголосувала за ухвалення плану президента США Джо Байдена з порятунку американської економіки та надання допомоги населенню в умовах пандемії коронавірусу, що передбачає виділення на ці цілі $1,9 трлн.

Тепер цей план має розглянути Сенат. У разі схвалення він стане шостою за рахунком програмою федерального уряду з боротьби з інфекцією.

Передбачається, що майже $2 трлн підуть на нарощування національної програми вакцинації, безпечне відкриття шкіл, підтримку малого бізнесу, виплати сім'ям, що працюють, у розмірі $1,4 тис. кожному, щотижневу федеральну надбавку з безробіття в $400 і допомоги на дитину до $3,6 тис.

"Американський план порятунку" охоплює програму підвищення мінімальної зарплати з $7,25 до $15 на годину.

Незважаючи на заперечення Сенату проти цього пункту, спікер Палати представників Ненсі Пелосі сказала, що залишить його в законопроекті.

"Демократи в Палаті представників вважають, що збільшення мінімальної зарплати необхідне", - сказала вона.

Демократи мають намір домогтися того, щоб законопроект Байдена набув чинності до середини березня, коли закінчується термін дії раніше введених підвищених виплат із безробіття та деяких інших видів допомоги.

Байден анонсував "Американський план порятунку" 20 січня. Деякі економісти називають пакет заходів стимуляції занадто масштабним і побоюються, що його ухвалення може призвести до перегріву економіки. Їхнє занепокоєння поділяє більшість республіканців у Конгресі. Вони називають план президента "списком побажань лібералів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА