Інтерфакс-Україна
12:45 02.03.2021

Депутати збирають підписи за проведення позачергового засідання ВР для розгляду законопроекту про НАБУ - Верещук

1 хв читати
Депутати збирають підписи за проведення позачергового засідання ВР для розгляду законопроекту про НАБУ - Верещук

Народні депутати ініціювали збір підписів за проведення позачергового пленарного засідання Верховної Ради для розгляду законопроекту Кабінету Міністрів №5070 про Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), повідомила журналістам член фракції "Слуга народу" Ірина Верещук.

"Про проведення позачергового пленарного засідання щодо законопроекту №5070, поданого Кабінетом Міністрів і, зокрема, Міністерством юстиції, мені відомо. У цьому законопроекті немає нічого про звільнення Артема Ситника (директора НАБУ - ІФ), йдеться лише про впорядкування та виконання рішення Конституційного Суду", - сказала парламентар, відповідаючи на запитання кореспондента агентства "Інтерфакс-Україна" на брифінгу у вівторок.

Водночас на уточнювальне запитання про ймовірну дату проведення такого позачергового засідання Верещук відповіла, що це залежатиме від того, наскільки швидко ініціатори зберуть необхідні 150 підписів і чи зберуть взагалі.

Як повідомлялося, законопроект №5070 "Про внесення змін до деяких законів України стосовно приведення статусу НАБУ у відповідність з вимогами Конституції України" був ініційований прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем і зареєстрований у Верховній Раді 15 лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА