16:25 14.03.2021

"Слуга народу" може розглянути виключення Дубінського з партії найближчим часом - Корнієнко

3 хв читати
"Слуга народу" може розглянути виключення Дубінського з партії найближчим часом - Корнієнко

Політична партія "Слуга народу" може найближчим часом розглянути питання про виключення народного депутата Олександра Дубінського зі свого складу, повідомив голова політсили Олександр Корнієнко.

"Є всі шанси, що це питання розглянемо найближчим часом. Виключає з партії її голова", - сказав Корнієнко агентству "Інтерфакс-Україна" в неділю.

Згідно з новою редакцією статуту партії "Слуга народу", її голова може за власною ініціативою або за поданням структурного утворення політсили прийняти рішення про виключення з членів партії. Підставою для такого рішення можуть бути, зокрема, невизнання або невиконання членом партії її програми та статуту, невиконання статутних обов'язків, рішень і розпоряджень вищих керівних органів партії, членство в іншій партії, а також вчинення дій, які дискредитує партію або завдають їй шкоди.

Як пояснив Корнієнко, у випадку з Дубінським приводом для його виключення зі "Слуги народу" є порушення статуту "за допомогою проведення "своїх" конференцій і непокора керівним органам партії".

Водночас керівник партії наголосив, що оскільки 14 березня конференція Київської обласної партійної організації "Слуги народу" вирішила, що Дубінський більше не є її головою, то "всі його подальші дії щодо скликання рад і конференцій будуть нелегітимними з точки зору статуту партії і можуть бути оскаржені в суді".

За словами Корнієнка, конференція Київської обласної партійної організації відбулася відповідно до нового статуту. "Незважаючи на те, що він ще не зареєстрований в Мін'юсті, він починає діяти з моменту його ухвалення на з'їзді. Дубінський визнав дію нового статуту, публічно погодившись з тим, що він є членом Національної ради громад", – зазначив він.

Згідно з новим статутом, голова партії може скликати конференцію за погодженням з керівниками Політради та Нацради громад, що й було зроблено на вимогу членів обласної партійної організації. За словами Корнієнка, на конференцію зібралися 15 з 25 осіб, закріплених за Київським обласним центром, був кворум, тому конференція легітимна.

Водночас, голова партії "Слуга народу" уточнив, що протягом 10 днів новий статут буде відправлений на реєстрацію, але за реєстрами в цей період головою Київської обласної організації залишається Дубінський.

"Ми сподіваємося, що він не здійснюватиме протиправних дій. З точки зору вищих керівних органів партії для нас єдиним керівником Київської обласної є Андрій Мотовиловець, і з ним буде налагоджуватися взаємодія", – додав Корнієнко.

Як повідомлялося, члени Київської обласної організації партії "Слуга народу" обрали головою народного депутата Андрія Мотовилівця замість Дубінського. Водночас члени організації вважають, що Дубінський не може входити до Національної ради громад, створеної під час позачергового з'їзду партії 13 березня.

Також у зв'язку з діями, які можуть трактуватися як невизнання статуту партії та невиконання статутних обов'язків, розглядається питання про виключення Дубінського з членів партії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До Ради проходять "Слуга народу", "Євросолідарність", ОПЗЖ і "Батьківщина" - опитування "Рейтингу"

Комітет міністрів Ради Європи підтримав рішення про ситуацію з правами людини в Криму, яке засуджує окупацію півострова

Україна повністю готова пройти етап отримання ПДЧ і набути статусу члена НАТО

В "ОПЗЖ" обшуки у Медведчука вважають "помстою" та "політичною розправою"

"ОПЗЖ" вимагає невідкладного проведення виборів у 18 ОТГ на Донбасі

Законопроект про місцевий референдум перебуває на обговоренні ВР - Стефанчук

"Батьківщина" відкрила гарячу телефонну лінію про земельний референдум

Суд скасував постанову ЦВК про неможливість провести місцеві вибори 2020 року у 18 громадах Донбасу - ОПОРА

Разумков сподівається, що парламент внесе зміни до Конституції в частині децентралізації

ЄС має намір просуватися до автономії у сфері оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА