Інтерфакс-Україна
14:57 18.03.2021

Президент Литви заявив про тверду підтримку суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичної інтеграції України

1 хв читати
Президент Литви заявив про тверду підтримку суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичної інтеграції України

Президент Литви Гітанас Науседа під час офіційного візиту до України заявив про тверду підтримку суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичної інтеграції України, що підтверджено у підписаній із президентом України Володимиром Зеленським Спільній декларації про європейську перспективу України.

"Тепер на українській землі я говорю: Литва з вами. Я оголошую про тверду підтримку українському суверенітету й територіальній цілісності, євроатлантичній інтеграції України. І сьогодні я констатую із задоволенням, що цю підтримку ми затвердили Спільною декларацією, яку підписали з президентом Зеленським", - сказав він на прес-конференції після переговорів із президентом України Володимиром Зеленським у Києві в четвер.

Науседа наголосив, що вітає просування України на шляху асоціації.

"Литва підтримувала і підтримає якнайбільшу інтеграцію України в європейську енергетику у сфері прав та спільного ринку. Я сподіваюся, що ініціатива Східного партнерства стане гідним інструментом співпраці", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА