18:23 22.03.2021

Система для голосування в Раді потребує заміни - Разумков

2 хв читати
Система для голосування в Раді потребує заміни - Разумков

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що скоро в залі пленарних засідань українського парламенту запрацює нова система для голосування.

"Нових кнопочок не буде - будуть, можливо, нові пульти. "Раді-3", якою ми сьогодні користуємося, 20 років. Вона була встановлена в 2002 році, і як будь-яка техніка, вона втрачає свою актуальність... Тому хочеться нам, не хочеться, але треба буде змінювати її на більш сучасну й адекватну", - сказав Разумков журналістам у Брюсселі в понеділок.

Він зазначив, що заміна системи голосування на більш сучасну потребує великих коштів. "Тому сьогодні ми пішли шляхом запуску сенсорної кнопки, оскільки це не вимагало додаткових видатків із бюджету, але далі ми все одно матимемо дійти до нової системи "Рада". Сподіваюся, що це станеться скоро", - сказав спікер.

За словами Разумкова, якщо "Рада-3" перестане функціонувати, буде "паралізована робота Верховної Ради".

Як повідомлялося, 2 березня Верховна Рада почала використовувати в залі пленарних засідань сенсорну кнопку, яка зчитує відбиток пальця.

Пізніше народний депутат фракції "Голос" Леся Василенко після інциденту з її пультом для голосування повідомила, що обладнання для роботи парламентаріїв застаріло і тривалий час не обслуговується через закінченням гарантійного терміну експлуатації. "Ми на сьогодні працюємо на робочих місцях, які давно вийшли з експлуатації, тобто на старих потужностях, яким давали десять років гарантії. І з 2012 року фактично гарантія на пульти, за якими ми працюємо як народні депутати, не поширюється й обслуговування їх технічною компанією, яка їх встановлювала, не відбувається", - розповіла вона.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА