Інтерфакс-Україна
12:43 26.03.2021

Депутати зібрали необхідну кількість підписів за позачергове засідання Ради

1 хв читати
Депутати зібрали необхідну кількість підписів за позачергове засідання Ради

Народні депутати зібрали необхідну кількість підписів, щоб ініціювати проведення позачергового пленарного засідання Верховної Ради, повідомила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Необхідну кількість підписів для того, щоб скликати позачергове засідання, зібрано. Найближчим часом вони будуть передані до апарату Ради", - сказала Кравчук у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому політик зазначила, що парламентарії пропонують розглянути шість питань під час цього позачергового засідання.

Насамперед депутати закликають Верховну Раду заслухати інформацію голів Служби безпеки України, Національної поліції та Державного бюро розслідувань щодо подій, які відбулися біля будівлі Офісу президента 20 березня, і ухвалити проект постанови №5295 про засудження цих подій.

Порядок денний також передбачає розгляд проектів постанов про дострокове припинення повноважень народних депутатів Олександра Скічка та Ігоря Колихаєва, а також про призначення позачергових виборів мера Харкова та шегинівського сільського голови у Львівській області.

Як повідомлялося, напередодні голова Верховної Ради Дмитро Разумков у програмі "Здорова політика" на Українському радіо поінформував, що попередньо у вівторок, 30 березня, може відбутися два позачергових пленарних засідання, одне з яких ініціює президент Володимир Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА