Інтерфакс-Україна
20:29 29.03.2021

Половина народних депутатів із фракції "Голос" вимагає провести з'їзд для переобрання керівництва партії

2 хв читати
Половина народних депутатів із фракції "Голос" вимагає провести з'їзд для переобрання керівництва партії

Десять народних депутатів із парламентської фракції "Голос" вимагають провести з'їзд, змінити Статут і переобрати керівництво партії.

"Для оздоровлення ситуації в партійних осередках на місцях необхідно терміново ініціювати проведення з'їзду, на якому детально і відкрито розробити, обговорити й затвердити демократичні зміни до Статуту партії, які дозволять усунути практику прийняття рішень однією людиною і розширять повноваження партійних осередків; провести нові прозорі та чесні вибори керівництва партії, які дадуть можливість перезапустити роботу партії і фракції "Голос", - ідеться в заяві, яка є в розпорядженні агентства "Інтерфакс-Україна".

У заяві депутати звинувачують нинішнє керівництво партії в "узурпації влади та оскверненні принципів демократії", що призвело до розколу фракції.

"Ми, народні депутати фракції "Голос" констатуємо, що керівництво партії і фракції використовує "Голос", як інструмент для задоволення власних інтересів, самопіару, підігрування владі та олігархам, які намагаються знищити незалежну політичну силу", - наголошується у заяві.

Документ підписали народні депутати Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараськін, Ярослав Юрчишин.

Як повідомлялося, партію "Голос" очолює Кіра Рудик, а однойменну фракцію - Ярослав Железняк.

Раніше Ярослав Юрчишин заявив, що керівництво політичної партії "Голос" попередило шістьох членів про можливе виключення зі складу політсили.

16 березня під час голосування у ВР 267 народних депутатів підтримали проект постанови про направлення до Конституційного суду законопроекту №5133 про порядок призначення і звільнення директорів НАБУ і ДБР для отримання висновку про відповідність законопроекту вимогам ст. 157 і ст. 158 Основного закону.

Згідно з даними електронного протоколу на сайті парламенту, це рішення підтримали, зокрема, вісім членів фракції "Голос" (Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Роман Лозинський, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Наталія Піпа, Володимир Цабаль і Ярослав Юрчишин).

Як пояснила в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" Устінова після голосування, думки щодо законопроекту №5133 у фракції розділилися. За її словами, підтримати направлення документа до КС було необхідно, щоб отримати висновок про його невідповідність Основному закону України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА