10:16 31.03.2021

Стефанчук сподівається, що закон про всеукраїнський референдум буде опубліковано найближчим часом

1 хв читати
Стефанчук сподівається, що закон про всеукраїнський референдум буде опубліковано найближчим часом

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук розраховує на те, що президент України Володимир Зеленський найближчим часом підпише законопроект про всеукраїнський референдум і документ буде офіційно опублікований.

"Думаю, в Офісі президента тривають свої внутрішні процедури узгодження, тому що це, справді, дуже складний документ, який покликаний наповнити статтю 5 Конституції України реальним змістом. Я не зводив би це питання до якоїсь конспірології. Права ветувати вже немає (закінчилося на 15-й день), а тому є тільки один варіант - цей законопроект буде підписаний. Сподіваюся, що це станеться найближчим часом, і він буде опублікований", - сказав Стефанчук в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, 26 січня Верховна Рада підтримала законопроект №3612 "Про всеукраїнський референдум" у другому читанні та в цілому. За документ проголосували 255 народних депутатів. Голова ВР Дмитро Разумков підписав його 17 лютого і передав на підпис президенту України Володимиру Зеленському.

Відповідно до закону, предметом всеукраїнського референдуму можуть бути питання затвердження закону про внесення змін до розділів І, ІІІ, ХІІІ Конституції (Загальні положення; Вибори. Референдум; Внесення змін до Конституції), питання загальнодержавного значення, питання про зміну території України, про втрату чинності закону України або окремих його положень.

Більшість положень закону набудуть чинності наступного дня після публікації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА