Інтерфакс-Україна
18:31 02.04.2021

Байден підтвердив непохитну підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України перед обличчям агресії РФ - Білий дім

1 хв читати
Байден підтвердив непохитну підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України перед обличчям агресії РФ - Білий дім

Президент США Джо Байден у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським у п'ятницю ввечері підтвердив непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям агресії РФ, що триває, повідомляє Білий Дім.

"Президент Джозеф Байден-молодший сьогодні поговорив із президентом України Володимиром Зеленським. Президент Байден підтвердив непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям агресії Росії на Донбасі та в Криму", - йдеться в прес-релізі на сайті Білого дому.

Крім того, Байден у телефонній розмові з Зеленським запевнив його в підтримці боротьби з корупцією і в реалізації реформ.

"Він наголосив на прихильності своєї адміністрації активізації нашого стратегічного партнерства на підтримку плану президента Зеленського щодо боротьби з корупцією і реалізації програми реформ, що базується на наших спільних демократичних цінностях, які забезпечують справедливість, безпеку і процвітання народу України. Лідери погодилися, що ці реформи є центральними для євроатлантичних спрямувань України", - йдеться в прес-релізі на сайті Білого дому.

Байден і Зеленський також обговорили важливість тісної співпраці США та України для стримування пандемії COVID-19 і зміцнення демократії в регіоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА