Інтерфакс-Україна
19:35 02.04.2021

РНБО впроваджує санкції проти топ-10 контрабандистів України

1 хв читати
РНБО впроваджує санкції проти топ-10 контрабандистів України

Рада національної безпеки і оборони України вперше в історії нашої держави впроваджує персональні санкції проти десяти контрабандистів, які, за даними спецслужб, є "лідерами" в цій галузі, заявив президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення у п'ятницю.

"Сьогодні вперше в історії України впроваджені персональні санкції, зокрема заблоковані активи та майно осіб, яких за аналітичними даними апарату РНБО і за даними Служби безпеки України можна назвати топ-10 української контрабанди", - зазначив Зеленський.

Президент також наголосив, що в майбутньому такі санкції буде впроваджено і проти інших контрабандистів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА