12:58 05.04.2021

Тимошенко назвала три умови для створення коаліції зі "Слугою народу"

2 хв читати
Тимошенко назвала три умови для створення коаліції зі "Слугою народу"

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що її політсила готова об'єднатися зі "Слугою народу" тільки за умови національного відродження країни, згортання всіх неефективних реформ і створення потужної урядової команди.

"Існують два варіанти політичної поведінки в цій складній ситуації - піти в радикальну опозицію і крушити владу, але від цього легше людям не стане. Або переконати президента і його команду в тому, що нині час для повної всеосяжної єдності", - сказала Тимошенко під час прес-конференції за результатами робочої поїздки у Дніпропетровську область.

За її словами, "Батьківщина" не прийме пропозицію про створення коаліції "на будь-яких умовах заради посад". Вона зазначила, що лише в разі виконання трьох фундаментальних умов її команда готова до коаліції.

"Курс країни має бути змінений діаметрально - із зовнішнього управління на розбудову сильної національної держави. Україна має повернути собі суб'єктність і стати на шлях відродження, а всі ресурси мають спрямовуватися на службу людям. Уряд повинен створюватися на надпартійній основі, потрібно збирати найсильніших і найбільш професійних людей держави, щоб зробити виконавчу владу надсильною. А так звані реформи, такі як освітня, охорони здоров'я, земельні відносини, які впроваджувалися всі останні роки за замовленням ззовні, потрібно зупинити. Ми маємо робити не так, як нам радять, а так, як роблять успішні держави", - переконана Тимошенко.

Вона наголосила, що в ситуації, коли країна у стані війни, пандемії, падіння економіки, потрібно формувати "найсильніший Кабмін".

"Ми на кожен напрям життя країни даємо лаконічні, чіткі й дуже дієві пропозиції. Якщо їх утілювати в життя, то отримаємо результат не через три роки, а вже зараз", - заявила Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українське питання буде одним із головних під час чергової зустрічі глав країн G7 – Джонсон

Арахамія: РФ має бути відрізана від можливості отримувати, зберігати, переводити вільно конвертовану валюту

Атрошенко назвав його недопуск за кордон дискредитацією України та Зеленського

Кандидатський статус для України та Молдови є політичним сигналом ЄС, процес триватиме роками - Макрон

Лідери ЄС поклали на РФ відповідальність у створенні глобальної продовольчої кризи та закликали розблокувати Чорне море

ЄС продовжуватиме підтримувати Україну та закликає Росію негайно вивести війська й техніку з української території – висновки

Макрон: Надання Україні та Молдові статусу кандидата в ЄС – це сильний сигнал РФ

Суд заборонив діяльність ще однієї проросійської партії - "Прогресивної соціалістичної партії України"

Європарламент закликав лідерів ЄС надати Україні статус кандидата у члени ЄС - резолюція

ДБР виявило підпільний склад "ОПЗЖ" на Сумщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА