Інтерфакс-Україна
18:12 07.04.2021

Глава МЗС Словаччини заявив про підтримку України на тлі дестабілізувальних дій РФ

1 хв читати
Глава МЗС Словаччини заявив про підтримку України на тлі дестабілізувальних дій РФ

Міністр закордонних і європейських справ Словаччини Іван Корчок під час телефонної розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою запевнив у безумовній підтримці новоствореним словацьким урядом суверенітету та територіальної цілісності України на тлі дестабілізувальних дій РФ.

Як повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ України в середу, Корчок також висловив готовність Словаччини приєднатися до роботи "Кримської платформи".

Ключовою темою розмови глав зовнішньополітичних відомств України та Словаччини стало загострення з боку РФ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і в Криму, йдеться в повідомленні.

Кулеба поінформував Корчока про нарощування військової присутності РФ уздовж російсько-українського кордону, посилення обстрілу українських позицій і об'єктів цивільної інфраструктури поблизу лінії розмежування, небажання РФ підтвердити прихильність режиму припинення вогню.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА