Інтерфакс-Україна
15:11 08.04.2021

Путін у розмові з Меркель заявив про необхідність прямого діалогу з ОРДЛО та оформлення правового статусу Донбасу

1 хв читати

Президент РФ Володимир Путін та канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорили телефоном питання врегулювання ситуації на Донбасі, повідомила у четвер прес-служба Кремля.

"Відзначено необхідність неухильного виконання київською владою раніше досягнутих домовленостей, насамперед - із налагодження прямого діалогу з Донецьком та Луганськом і правового оформлення особливого статусу Донбасу", - повідомила прес-служба президента РФ.

"Сторонам конфлікту адресовано заклик до стриманості та активізації переговорного процесу з метою повної реалізації "Мінського комплексу заходів" 2015 року, як безальтернативної основи врегулювання. Підтверджено налаштованість на подальшу тісну координацію зусиль Росії та Німеччини, зокрема у "нормандському" форматі, за лінією політрадників та міністерств закордонних справ", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: вважаємо, що двосторонній документ щодо гарантій безпеки зі США готовий

Зеленський обговорив із фон дер Ляєн роботу над документами щодо гарантій безпеки та плану відновлення

Президентка Єврокомісії повела телефонну розмову із Зеленським напередодні переговорів щодо миру цього тижня

Роль ОБСЄ на нинішньому етапі війни та після неї обговорили в Києві керівники організації

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА