Інтерфакс-Україна
13:45 09.04.2021

На всеукраїнському референдумі треба розглядати питання державного значення, а не внутрішньополітичні - Стефанчук

1 хв читати
На всеукраїнському референдумі треба розглядати питання державного значення, а не внутрішньополітичні - Стефанчук

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає, що на всеукраїнському референдумі треба розглядати питання державного значення.

"Я хотів би, щоб інститут референдуму використовувався для великих об'єднавчих справ, для великих внутрішніх перемог. Мені здається, що такими питаннями мають бути входження України до ЄС, входження України до НАТО. Питання, які потребують реального державного визначення, а не внутрішньополітичні питання", - цитує Стефанчука під час ефіру ТСН сайт парламенту в п'ятницю.

Перший віце-спікер наголосив, що проведення референдуму коштує дуже дорого.

"Вартість референдуму - це орієнтовно 3 млрд грн. І тому дуже важливо, щоб ті, хто ініціює референдум, відчували свою відповідальність", - підсумував він.

Як повідомлялося, президент України підписав закон про всеукраїнський референдум, який Верховна Рада ухвалила 26 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА