Інтерфакс-Україна
17:46 09.04.2021

ЦВК призначила проміжні вибори народних депутатів у Херсонській і Черкаській областях

1 хв читати
ЦВК призначила проміжні вибори народних депутатів у Херсонській і Черкаській областях

Центральна виборча комісія України призначила на 31 жовтня 2021 року проміжні вибори народних депутатів в одномандатних виборчих округах №184 (Херсонська область) і №197 (Черкаська область).

"Відповідно виборчий процес розпочнеться 1 вересня 2021 року - за 60 днів до дня виборів", - повідомляє прес-служба ЦВК.

Зазначається, що рішення було ухвалено у зв'язку з отриманням постанов Верховної Ради про дострокове припинення повноважень народних депутатів Ігоря Колихаєва й Олександра Скічка.

Як повідомлялося, Колихаєва обрано міським головою Херсона на місцевих виборах у 2020 році, а Скічка призначено головою Черкаської обласної державної адміністрації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

Зеленському довіряють 59% українців, не довіряють 35% - КМІС

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА