Інтерфакс-Україна
20:22 09.04.2021

Суд скасував усі постанови окружного виборчкому №87 щодо визнання голосування на 5 дільницях недійсними

2 хв читати
Суд скасував усі постанови окружного виборчкому №87 щодо визнання голосування на 5 дільницях недійсними

Івано-Франківський окружний адміністративний суд на засіданні в п'ятницю визнав протиправною та скасував постанову окружної виборчої комісії (ОВК) №87 (центр - м. Надвірна Івано-Франківської області) про визнання голосування на проміжних виборах народного депутата недійсними на дільницях №261030 та №260028.

Як повідомляється на сайті ОПОРИ, таким чином, скасовано всі постанови ОВК про визнання недійсним голосування на п'яти виборчих дільницях: №261027 (м. Яремче), №260515 (с. Парище Надвірнянського району), №260025 (с. Манява Богородчанського району), №261030 (с. Монастирчани Богородчанського району) і №260028 (с. Микуличин Яремчанської міськради).

В ОПОРІ зазначають, що на дільницях №261030 та №260028 за результатами повторного підрахунку голосів голосування було визнано недійсним на підставі того, що під час повторного підрахунку голосів було встановлено невідповідність кількості бюлетенів за кандидата Олександра Шевченка.

Як повідомлялося, в окрузі №87 на довиборах до парламенту перемогу здобув представник партії "Слуга народу" Василь Вірастюк, набравши 31,25% голосів. Його конкуренти – представник від партії "За майбутнє" Олександр Шевченко та представник Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслан Кошулинський – набрали 29,69% та 28,86% відповідно. Центральна виборча комісія України на засіданні 5 квітня визнала вибори в окрузі такими, що відбулися.

Перед тим Івано-Франківський окружний суд розглянув кілька справ стосовно рішень про перерахунок голосів на 20 виборчих дільницях, які ухвалила ОВК №87 під час встановлення підсумків голосування на довиборах до Верховної Ради, що відбулися 28 березня. Усі розглянуті справи було відкрито за позовами кандидата Шевченка. У більшості випадків (щодо шести дільниць) рішення суду першої інстанції - дії ОВК визнати правомірними, позивачу повністю відмовити в задоволенні позовів. За твердженням представників Шевченка, планується апеляційне оскарження цих судових рішень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА