Інтерфакс-Україна
20:50 15.04.2021

Польща оголосила персоною нон ґрата трьох російських дипломатів

1 хв читати
Польща оголосила персоною нон ґрата трьох російських дипломатів

Польща оголосила трьох російських дипломатів персоною нон ґрата", йдеться в заяві, поширеній у четвер міністерством закордонних справ Польщі.

"15 квітня 2021 року посла Російської Федерації в Польщі було викликано до МЗС Польщі. Послу було передано дипломатичну ноту, що інформувала про визнання трьох співробітників посольства Російської Федерації у Варшаві персоною нон ґрата. Підставою для цього рішення було вчинення цими людьми дій, що не відповідають статусу дипломата та шкодять Польщі", - йдеться в ній.

"Польща висловлює повну солідарність з рішеннями, зробленими Сполученими Штатами 15 квітня 2021 року щодо їхньої політики стосовно Росії. Спільно ухвалені й погоджені союзниками рішення є найбільш правильною відповіддю на ворожі дії Російської Федерації", - наголошується в заяві.

У четвер влада США оголосила про нові санкції проти Росії. Вашингтон у рамках цих обмежень ухвалив рішення вислати з дипломатичної місії РФ у Вашингтоні десятьох її співробітників. Мінфін США оголосив про нові санкції стосовно російського державного боргу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА