Інтерфакс-Україна
20:07 17.04.2021

Джемілєв: Єрмак у порядку дискусії пропонував створити в парламенті групу "Крим"

1 хв читати
Джемілєв: Єрмак у порядку дискусії пропонував створити в парламенті групу "Крим"

Голова офісу президента України Андрій Єрмак висловлював ідею про створення у Верховній Раді групи "Крим" і входження в неї народних депутатів кримськотатарської національності, але це було в порядку дискусії, - заявляє народний депутат Мустафа Джемілєв (фракція "Європейська солідарність").

"Просто в порядку дискусії він висловив ідею, щоб з фракцій вийшли не тільки я, а й інші депутати - Ахтем Чийгоз ("Європейська солідарність"- ІФ), Рустем Умеров (фракція "Голос"- ІФ) і тоді питання, пов'язані з Кримом у парламенті легше б вирішувалися, а також все, що пов'язано з деокупацію півострова", - сказав Джемілєв агентству "Інтерфакс-Україна" в суботу.

Джемілєв уточнив, що він пропозицію Єрмака не підтримав.

За словами Джемілєва, розмова з Єрмаком був ще минулого року і під час неї були присутні Умеров і глава меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Джемілєв також нагадав, що він розповів про дискусійну пропозицію Єрмака в своєму інтерв'ю кримськотатарською мовою на каналі АТР у п'ятницю, і той, хто переказував його в ЗМІ, не знають кримськотатарської мови і тому "трохи наплутали".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА