17:40 22.04.2021

Нардеп Дунда закликав президента і РНБО перевірити статки керівників митниці за останні 10 років

2 хв читати
Нардеп Дунда закликав президента і РНБО перевірити статки керівників митниці за останні 10 років

Народний депутат Олег Дунда (фракція "Слуга народу") звернувся до президента України Володимира Зеленського та Ради національної безпеки і оборони з закликом перевірити статки всіх керівників митних органів України за останні 10 років.

"Я цілком підтримую президента і РНБО в їхньому бажанні очистити Україну від контрабанди та зацементованих за 30 років незалежності корупційних схем. Але вважаю, що самі по собі контрабандисти безсилі, якщо їм не допомагають держчиновники митної служби, котрі сидять у кабінетах. Ні для кого не є таємницею казкові статки керівників митної служби при дуже скромних офіційних доходах. Вважаю, що ми маємо комплексно підходити до питань контрабанди. І крім виявлення контрабандистів, необхідно перевірити декларації та майновий стан усіх керівників митних органів за останні 10 років, а також їхніх сімей, родичів і пов'язаних із ними людей", - заявив Дунда, повідомляє прес-служба нардепа.

У зв'язку з цим він звернувся до президента і секретаря РНБО Олексія Данілова з пропозицію винести на найближче засідання РНБО питання про відповідні перевірки.

"У такий спосіб ми лікуватимемо хворобу під назвою "контрабанда" комплексно. Знайдемо не тільки наслідки, а і причини. А основне – митна служба очиститься від тих її представників, хто стоїть не на сторожі інтересів України та її народу, а лише дбає про свої корисливі матеріальні інтереси", - зазначив Дунда.

Він наголосив, що розірвати контрабандні й корупційні ланцюжки можливо лише в разі комплексного відпрацювання всіх ланок цього ланцюга. І, відповідно, покарання мають зазнати всі учасники контрабандних схем незалежно від рангів, посад і прізвищ.

Як повідомлялося, Зеленський указом затвердив рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" від 15 квітня про персональні санкції проти 13 громадян, а також 95 компаній, які є організаторами й виконавцями контрабандних схем.

Раніше, 2 квітня, РНБО впровадила персональні санкції проти десяти контрабандистів, які, за даними спецслужб, є "лідерами" в цій галузі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кримська платформа - це дуже важлива ініціатива України з метою не дозволити міжнародному співтовариству забути проблему Криму - президент Латвії

Порядок денний саміту НАТО ще не затверджено, про участь України говорити зарано - віце-прем'єр Стефанішина

Зеленський обговорив євроінтеграційні прагнення України з представниками Бенілюксу

Збори ініціативної групи всеукраїнського референдуму не можуть бути проведені онлайн - роз'яснення комітету Ради

Єрмак: Ймовірно, незабаром відбудеться зустріч Зеленського і Байдена

Єрмак спростував інформацію про нібито перешкоджання ним зустрічі Блінкена з Епіфанієм

Україна та США досягли домовленостей, важливих для української безпеки і реформ - Кулеба

Блінкен запевнив, що США ні з ким не домовлятимуться стосовно України без неї - Кулеба

Кулеба та Блінкен обговорили розвиток стратегічного партнерства України та США

Посол ЄС сподівається, що Україна виконає рекомендації Венеціанської комісії щодо законопроекту про ВРП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА