Інтерфакс-Україна
19:08 27.04.2021

Жодні конкретні пропозиції щодо зустрічі Путіна та Зеленського не надходили - Пєсков

1 хв читати
Жодні конкретні пропозиції щодо зустрічі Путіна та Зеленського не надходили - Пєсков

Жодні конкретні пропозиції щодо часу та місця проведення можливої зустрічі президента РФ Володимира Путіна і президента України Володимира Зеленського не надходили, заявили в Кремлі.

"Як і раніше, жодної конкретики немає", - сказав "Інтерфаксу" прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Так він прокоментував заяву голови Офісу президента України про те, що робота над узгодженням місця і дати можливої зустрічі Путіна і Зеленського вже триває.

Раніше у вівторок керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що він працює над організацією зустрічі президентів України та Росії, "проте наразі не відома ні дата, ні місце проведення цих переговорів". "Я абсолютно впевнений, що вони будуть дуже змістовними, тому що є багато тем для переговорів. Треба підбити підсумки, яких було досягнуто в грудні 2019 року під час саміту "нормандського формату", треба обговорити велику кількість питань, і тому я вважаю, що, безумовно, ці переговори можуть стати знаковими, можуть стати дійсно історичними", - заявив Єрмак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА