Інтерфакс-Україна
10:23 06.05.2021

Взаємодія України та США є внеском у безпеку всього євроатлантичного простору - Кулеба за підсумками зустрічі з Блінкеном

1 хв читати
Взаємодія України та США є внеском у безпеку всього євроатлантичного простору - Кулеба за підсумками зустрічі з Блінкеном

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном зазначає, що зміцнення співпраці України та США є внеском у безпеку й успіх обох держав та євроатлантичного простору.

"Важливо, що мій колега та друг Ентоні Блінкен здійснює перший візит у цю частину Європи саме до України. Зміцнення взаємодії України і США як демократичних союзників у Центральній Європі і Чорному морі — це внесок у безпеку та успіх наших держав і всього євроатлантичного простору", - написав Кулеба у своєму мікроблозі у Twitter у четвер.

Блінкен 5-6 травня перебуває в Україні з офіційним візитом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

Санду призначила Олександра Мунтяну кандидатом на посаду прем'єр-міністра Молдови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА