Інтерфакс-Україна
11:05 06.05.2021

Тимошенко на зустрічі з Блінкеном закликала США допомогти Україні в боротьбі з COVID-19

1 хв читати
Тимошенко на зустрічі з Блінкеном закликала США допомогти Україні в боротьбі з COVID-19

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко звернулася до США з проханням якомога швидше допомогти Україні придбати якісні вакцини Pfizer проти коронавірусної інфекції COVID-19 для захисту громадян в умовах пандемії.

Як повідомила прес-служба "Батьківщини", про це Тимошенко сказала на зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном, заступником держсекретаря США з політичних питань Вікторією Нуланд і виконувачем обов'язків помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Філіпом Рікером із головою Верховної Ради і лідерами парламентських фракцій.

"Сьогодні надзвичайно складна ситуація в боротьбі з COVID-19. Ми спостерігаємо серйозне відставання в темпах вакцинації українців. Я звертаюся до президента й уряду США з проханням якомога швидше допомогти придбати якісні вакцини Pfizer для захисту наших громадян. Немає нічого важливішого здоров'я і життя людей", - сказала Тимошенко.

Сторони також обговорили ситуацію в Україні та відносини між Україною та США. Окрему увагу було приділено шляхам припинення війни на сході України і поверненню окупованих територій Донбасу та Криму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пригрозив Маску "дуже серйозними наслідками" за фінансування демократів - ЗМІ

Зеленський про введення санкцій проти РФ: Трамп повинен це зробити

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА