Інтерфакс-Україна
14:46 06.05.2021

Єрмак: Очна зустріч політичних радників "нормандської четвірки" запланована на травень, дату поки що не визначено

1 хв читати
Єрмак: Очна зустріч політичних радників "нормандської четвірки" запланована на травень, дату поки що не визначено

Черговий раунд переговорів між політичними радниками "нормандської четвірки" щодо досягнення домовленості про продовження режиму припинення вогню на Донбасі запланований на травень, повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Зустріч політичних радників "нормандської четвірки" відбудеться упродовж поточного місяця. Поки що немає точної дати. Можливо, це буде навіть не одна зустріч. Цілком можливо, що цього разу зустріч буде очною, а не в режимі відеоконференції. Це позиція всіх учасників "нормандського формату", - розповів Єрмак агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Як повідомлялося, попередня зустріч політичних радників "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) відбулася 19 квітня в режимі відеоконференції. За її підсумками сторони підтвердили прагнення до дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню на Донбасі, погодженого 22 липня 2020 року.

Політичні радники доручили пропрацювати в робочій підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи (ТКГ) відповідні рішення, які могли б удосконалити механізм контролю за дотриманням режиму припинення вогню.

На зустрічі ТКГ 28 квітня робоча підгрупа з безпеки не змогла домовитися про "великоднє перемир'я" на Донбасі через різні позиції стосовно тексту заяви про припинення вогню.

ОСТАННЄ

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА