11:18 12.05.2021

До Ради проходять "Слуга народу", "Євросолідарність", ОПЗЖ і "Батьківщина" - опитування "Рейтингу"

2 хв читати
До Ради проходять "Слуга народу", "Євросолідарність", ОПЗЖ і "Батьківщина" - опитування "Рейтингу"

Чотири політичні сили подолали б 5-відсотковий електоральний бар'єр на парламентських виборах в Україні, якби вони відбулися найближчої неділі, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 23-27 квітня 2021 року.

За партію "Слуга народу" проголосували б 22,8% тих, хто має намір голосувати та визначився з вибором, за партію "Європейська солідарність" - 14,4%, за партію "Опозиційна платформа - За життя" - 13,7%, за партію "Батьківщина" - 12,2%.

Рейтинг інших партій значно нижчий. Радикальну партію підтримували б 3,7% респондентів, що визначилися, Партію Шарія - 3,6%, партію "Українська стратегія Гройсмана" - 3,5%, "Свободу" - 3,4%, "Силу і честь" - 3,2%, "За майбутнє" - 3%, "Голос" - 2,8%, партію Мураєва "Наші" та "УДАР" - по 2,5%, "Самопоміч" - 2,2%, "Народний фронт" - 1,5%, інші партії разом узяті - 4,9%.

17,4% із загальної кількості респондентів не мають наміру брати участь у голосуванні, 19,3% не змогли відповісти.

Крім того, 65% опитаних вважають, що в уряді мають працювати фахівці з досвідом роботи у владі, 23% - що там повинні працювати нові люди.

При цьому 65% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямі, 22% - у правильному, 13% не визначилися. Порівняно краще оцінюють напрям розвитку країни молоді опитані (18-29 років), жителі обласних центрів і виборці партії "Слуга народу".

Під час дослідження методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 - не більше ніж 2,2%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кулеба не очікує жодних домовленостей щодо України на зустрічі Байдена та Путіна

Тимошенко: Влада обкладає українців новими податками

Фракція "Євросолідарність" оголосила бойкот телеканалу "1+1" - прес-служба

Зеленський закликав на основі законопроекту про олігархів розробити пакет законодавчих ініціатив для подолання олігархічної системи

Данілов пов'язує членство України в НАТО з викоріненням корупції та впливу олігархів на економіку

G7 схвалює рішучість Зеленського боротися з впливом олігархічних інтересів на політику та економіку України - посол Німеччини

Україна заслуговує на те, щоб бути рівноправним членом НАТО - Зеленський

Шмигаль підтримує законопроект Зеленського про деолігархізацію

Вірастюк склав присягу народного депутата під крики "Ганьба"

ЦВК пропонує скоротити кількість виборчих округів в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА