Інтерфакс-Україна
16:16 15.05.2021

Порошенко закликав скасувати постанову про новий порядок нарахування субсидій

1 хв читати
Порошенко закликав скасувати постанову про новий порядок нарахування субсидій

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко розкритикував постанову уряду про новий порядок оформлення субсидій і закликав переоформляти їх автоматично.

Як повідомила прес-служба партії, про це Порошенко сказав на форумі львівських депутатів.

"У Страсну п'ятницю Кабінет Міністрів України оприлюднив драконівську постанову, якою значно ускладнюється порядок оформлення субсидій. Це означає, що бідні люди повинні з 1 травня в умовах ковіду заново заповнювати декларації, подавати декларації про доходи, про витрати. Особливо цинічно виглядає, що вони змушені особисто їхати і стояти в черзі під час пандемії", - сказав він.

"Хочу нагадати, як вирішується це питання. Ми через "Укрпошту" розіслали бланки, люди могли заповнити ці бланки і відправити назад. Все. Це відбувалося виключно в автоматичному порядку. Дай субсидію, а потім заходь і перевір, якщо у тебе є будь-які підозри щодо коректності її використання. У вас є бази даних фіскальної служби", - пояснив Порошенко.

Політик закликав "негайно скасувати" цю постанову.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА