11:52 20.05.2021

Позитивно другий рік правління Зеленського оцінює чверть українців, ще третина - задовільно - соцопитування "Рейтингу"

2 хв читати
Позитивно другий рік правління Зеленського оцінює чверть українців, ще третина - задовільно - соцопитування "Рейтингу"

Другий рік правління президента України Володимира Зеленського на "відмінно" оцінюють 4% українців, "добре" - ще 20%, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" 16-18 травня 2021 року.

Ще 34% опитаних оцінюють другий рік правління Зеленського задовільно, 23% - незадовільно, 19% - жахливо. Не змогли відповісти 1% опитаних.

Порівняно гірше оцінюють другий рік каденції нинішнього глави держави жителі сходу країни (15% позитивної оцінки проти 22-26% в інших регіонах), а також респонденти у віковій категорії 50-59 років (16% проти 22-37% в інших категоріях). Найкраще діяльність Зеленського у 2021 році оцінює молодь до 30 років (37% позитивної підтримки) та респонденти, які на президентських виборах проголосували б за Зеленського (57% проти 6-23% прибічників інших кандидатів).

Порівняно кращі оцінки отримали президентські програми "Держава у смартфоні", "Велике будівництво", звільнення полонених і заручників, зміцнення обороноздатності, міжнародна політика й об'єднання країни.

Середні оцінки отримали боротьба з коронавірусом, реформування освіти, оновлення кадрів в органах влади, припинення вогню на Донбасі та соціальний захист населення.

Найгірше опитані оцінили реформування медицини, економічний розвиток, земельну реформу, зменшення впливу олігархів на політику й боротьбу з корупцією.

Опитування проводилося 16-18 травня 2021 року серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,0%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кулеба назвав десять пріоритетів Люблінського трикутника

Депутати збирають підписи за проведення позачергової сесії для ухвалення звернення до міжнародних організацій щодо протидії агресії РФ - Разумков

Кулеба: Люблінський трикутник готовий рішуче захищати наше спільне європейське та євроатлантичне майбутнє від агресивних сусідів

Група депутатів Європарламенту виступила із заявою у зв'язку з укладенням між США та Німеччиною угоди щодо "Північного потоку-2"

До ВР проходять "Слуга народу", "Євросолідарність", "Батьківщина", "ОПЗЖ" й "Українська стратегія" - соцопитування

Зеленського на посаді президента знову готові підтримати 28% українців, 13% готові проголосувати за Порошенка - соцопитування

Більшість українців не підтримує заяву Путіна про те, що росіяни й українці один народ - опитування

Зеленський про кадрові зміни в СБУ: Альтернативи реформі служби немає і не буде

Трамп закликав не реалізовувати інфраструктурний план до результатів виборів до Конгресу у 2022 році

Разумков хоче скликати Раду 23 серпня й ухвалити звернення до міжнародних організацій про посилення співпраці для протидії агресії РФ - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА