12:32 20.05.2021

Зеленський: Ми будуємо країну без олігархів, без війни, де всі рівні перед законом

2 хв читати
Зеленський: Ми будуємо країну без олігархів, без війни, де всі рівні перед законом

Президент України Володимир Зеленський заявив, що пріоритетами в його роботі є побудова країни без олігархів, без війни і де всі рівні перед законом.

"Які пріоритети. Номер один - ми будуємо країну без олігархів... Я думаю, ви відчуваєте перші наші кроки, до яких я готувався досить довго, і наразі ви бачите результати. Країну для 40 млн, а не для сотні Forbes", - сказав Зеленський на прес-конференції в Києві в четвер.

Окрім того, президент заявив, що влада будує країну, яка не залежить від санкційної політики інших держав, а яка самостійно захищає свій суверенітет, зокрема всередині країни.

"Ми будуємо країну, де всі будуть рівні перед законами, - і ті, про кого я сказав вище, і всі інші. Це та сфера, яку ми будуємо з нуля: нову судову систему, антикорупційний суд, Конституційний Суд, багато важливих законів, більшість з яких вже узгоджені", - додав він.

Серед іншого, Зеленський зазначив, що серед його пріоритетів - побудова держави, де немає бідності, і де земля належить народу.

"Щодо пенсій, там справедливості поки що я не бачу. Буде пенсійна реформа", - сказав він.

Водночас президент зазначив, що почали працювати декілька пенсійних програм, зокрема для людей старше 75 років.

"І найголовніший пріоритет - ми будуємо країну без війни. І це правда. Це, правда, складний шлях, не дуже швидкий. По цеглинці збираємо цей мир - ось, що ми робимо. І ми розуміємо, що мир має бути міцним - назавжди. І це залежить від потужності нашої армії", - сказав Зеленський.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА